O nas Nasza misja Twoje zdrowie Łóżka wodne Technologia Twoje pytania Kontakt

MATERAC WODNY

Materac wodny skonstruowany jest w ten sposób, że dwie warstwy winylu zostały zgrzane na całej powierzchni. Zwiększa to jego zdolność na rozciąganie, a równocześnie zmniejsza ryzyko przebicia. Zachowany zostaje jednak wyjątkowy komfort leżenia przy "podwójnym bezpieczeństwie".

W narożnikach, wewnątrz materaca zamocowano wkłady poliestrowe, których zadaniem jest tłumienie falowania. Dlatego też obawy o chorobę morską są nieuzasadnione. Każdy indywidualnie decyduje o tym, czy materac ma kołysać się ? , 1, 3 czy może 30 sekund.

Z sukcesem testowane i certyfikowane, otrzymały Oko- Tex Standard 100 - Produkt klasy 1 (dla dzieci do trzech lat) dla materaców winylowych. Certyfikat ten jest gwarantem na brak obecności w materacu substancji szkodliwych dla zdrowia.

  1. cokół
  2. element konstrukcyjny - nośny
  3. płyta nośna
  4. rama z gąbki
  5. folia zabezpieczająca
  6. element grzewczy
  7. materac wodny
  8. pokrowiec

Akva Vital to system ogrzewania gwarantujący najlepszą temperaturę dla naszego snu.

Element grzewczy w postaci gumowej płyty, umiejscowiony jest pod wanną ochronną, dzięki czemu, w razie przebicia materaca, nie ma możliwości kontaktu: prąd-woda.

Każdy materac ma własne ogrzewanie, co pozwala na odrębne ustawienie temperatury. Poza łóżko wyprowadzony jest termostat ze skalą, na którym, według uznania ustalamy żądaną temperaturę
(od 26-34° C), gwarantując równocześnie, że po jej osiągnięciu, grzałka wyłącza się.

 

 

Postęp techniczny gwarantuje nam niższe zużycie prądu, które w skali roku waha się w granicach 300 kWh co odpowiada zużyciu prądu przez np. lodówkę

Dwuosobowy materac wodny, wraz z całą konstrukcją, waży około 600 kg. Dlatego w cenę materaca wliczona jest odpowiednio dobrana konstrukcja nośna, dzięki której łóżko wodne może stanąć na każdym stropie.

Cena obejmuje również montaż łóżka wodnego, ponieważ jego profesjonalne wykonanie gwarantuje pełne bezpieczeństwo i najwyższy komfort spania.